Hästens Vividus

najwspanialsze łóżko na świecie

Vividus to szczyt perfekcji. Najbardziej luksusowe z luksusowych. Efekt wieloletniego zamiłowania do rzemiosła i profesjonalnej produkcji łóżek.

Vividus to wizytówka z najlepszych materiałów naturalnych, owoc czasochłonnego i pracochłonnego rzemiosła, łóżko powstałe z najwyższą dbałością o szczegóły.
 

Doświadczyć w nim snu to jak dotknąć samych marzeń sennych. Jest to po prostu najlepszy produkt, który do tej pory stworzyliśmy.
O jego wyjątkowości można przekonać się osobiście w ograniczonych liczbą ekskluzywnych lokalizacjach.

W trakcie prywatnej, vipowskiej sesji zapoznasz się z budową łóżka i z jego spersonalizowanymi opcjami. Zanurzysz się w jego aurze, która emanuje wyjątkowym spokojem.

Vividus musi być idealny pod każdym względem, aby spełnić standardy i oczekiwania swoich twórców, zanim dotrze do swojego nowego domu. Każdy ścieg ma być doskonały. Jeśli to nie jest to, wtedy trzeba zacząć od nowa. Od zera.

Vividus jest stworzony dla Ciebie i tylko dla Ciebie. To jest sen Hästens, zamówienie dostosowane do Twoich marzeń. Porozmawiaj z konsultantem od snu o tym, jak spersonalizować Twoje sny.

Vividus jest najlepszym łóżkiem, jakie kiedykolwiek powstało. 210 kilogramów materiałów naturalnych. 320 roboczogodzin rzemiosła. Wykonane przez doświadczonych rzemieślników, którzy specjalizują się w tym zadaniu.