HÄSTENS SUPERIA

Hästens Superia, to nasze najbardziej zaawansowane łóżko ramowe. Wewnątrz jego zwartej, kompaktowej konstrukcji znajduje się podwójny system sprężyn pozwalający uzyskać niebywałą wręcz równowagę między miękkością a nośnością. Kilka warstw bawełny i wełny zostało ułożonych ręcznie, aby zapewnić sprężystość oraz miękkość, której nie da Ci żadne łóżko z syntetycznych materiałów.

Dbałość o szczegóły charakterystyczna dla marki Hästens definiuje łóżko Superia, od budowy idealnie ustawionej ramy, po podszewkę, która zapobiega przenikaniu kurzu od spodu.
 
Łóżko jest miękkie w dotyku, a warstwy materiałów naturalnych, z którego jest wykonane, podpierają i otulają Twoje ciało. Dzięki wewnętrznemu podparciu, odpływając w sen, poczujesz się jak w stanie nieważkości.
Zważywszy na fakt, ze większość technologii w łóżku zintegrowanym znajduje się w jego ramie, istotnym jest, aby podstawa była niezwykle trwała, zgodna z Twoimi surowymi wymaganiami oraz aby przeszła przez naszą surową kontrolę jakości. Łóżko Superia takie właśnie jest.
 
Systemy bliźniaczych sprężyn, które w nim zastosowano, pracują cicho. Bezszelestnie podpierają Cię przy każdym Twoim ruchu podczas snu.
Warstwa po warstwie materiałów naturalnychMATERAC BJX LUXURY
1. Warstwa wierzchnia (100% bawełna)
2. Bawełna/wełna
3. Prawdziwe końskie włosie
4. Bawełna/wełna
5. Prawdziwe końskie włosie
6. Bawełna/wełna
7. Warstwa wierzchnia (100% bawełna)

ŁÓŻKO RAMOWE
8. Bawełna/wełna
9. Prawdziwe końskie włosie
10. Bawełna/wełna
11. Opatentowany system sprężyn, wysokość 15 cm, z twardszymi sprężynami na krawędziach i lnianym wypełnieniem w narożnikach
12.Len
13. Stożkowy system Hästens Deltabonell, wysokość 13 cm
14. Len
15. Wzmocniona rama drewniana wysokości 16,8 cm, z litej sosny. Warstwa bawełnianej tkaniny na spodzie, zapobiegająca przedostawaniu się kurzu do łóżka i ułatwiająca odkurzanie spodu łóżka.

NAJPIERW SPRĘŻYNA, POTEM WSPARCIE

Hästens Superia zawiera podwójny system sprężyn. Tak jak każdy inny komponent w łóżku Hästens, sprężyny są nauką samą w sobie i są jedną z najważniejszych elementów łóżka. Sprężystość, trwałość i "miękkość" sprężyn są kluczowymi czynnikami, jeśli chodzi o to, jak dobrze śpisz w nocy, co z kolei przekłada się na to, jak dobrze czujesz się w ciągu dnia. Hästens Superia oferuje doświadczenie spania na zupełnie nowym poziomie.