HÄSTENS NOVORIA

Hästens Novoria jest pod każdym względem nowoczesnym łóżkiem regulowanym. Dopracowana pod każdym względem gwarantuje ten sam poziom podparcia i elastyczności jak nasze łóżka kontynentalne . Subtelne szczegóły, jak i pikowania, zapewniają razem nieco większą sztywność niż siostrzanym łóżku regulowanym Hästens Lenoria.

Produkt składa się z bogatych warstw oddychającej, naturalnej bawełny, wełny i końskiego włosia na lnie w celu redukcji napięcia statycznego i zwiększenia sprężystości. W efekcie ruchy łóżka są nieskrępowane i ciche.

Łóżko Hästens Novoria wyposażono w dwa systemy sprężyn w celu wzmocnienia podparcia Twojego ciała podczas snu, jak i wtedy, kiedy siedzisz na nim w pozycji wyprostowanej.

 

Łóżko można regulować za pomocą bezprzewodowego pilota. Dzięki temu po Twojej sypialni nie plączą się nieestetyczne kable. Silniki w łóżku Novoria są zgodne z Dyrektywą EcoDesign i wymagają zaledwie 0,5 W w stanie gotowości.

Gdybyście Ty lub Twój partner/Twoja partnerka potrzebowali różnych wysokości podparcia, istnieje możliwość dopasowania łóżka Novoria do Waszych wymagań przez zastosowanie podzielnego materaca. Warstwy sprężystych, oddychających i naturalnych materiałów zapewniają minimalny nacisk na silniki przez wiele lat niezawodnej eksploatacji.

Warstwa po warstwie materiałów naturalnychMATERAC BJX LUXURY 
1. Warstwa wierzchnia (100% bawełna)
2. Bawełna/wełna
3. Prawdziwe końskie włosie
4. Bawełna/wełna
5. Prawdziwe końskie włosie
6. Bawełna/wełna
7. Warstwa wierzchnia (100% bawełna)
 
DWUSTRONNY MAERAC SPRĘŻYNOWY
8. Warstwa wierzchnia częściowo z bawełnianego streczu, 100% bawełna
9. Bawełna/wełna
10. Prawdziwe końskie włosie
11. Bawełna/wełna
12. Opatentowany system sprężyn, wysokość 13 cm, indywidualne sprężyny, na krawędziach twardsze sprężyny i stabilizatory oraz dodatkowo wzmocnione sprężyny narożne.
13. Bawełna/wełna 
14. Prawdziwe końskie włosie 
15. Bawełna/wełna 
16. Warstwa wierzchnia częściowo z bawełnianego streczu, 100% bawełna
 
CZĘŚĆ DOLNA
17. Warstwa wierzchnia (100% bawełna) 
18. Bawełna/wełna 
19. Len 
20. Stożkowy system bonell, wysokość 13 cm z twardszymi sprężynami na krawędziach i wypełnieniem z lnu w narożnikach. Wykonany z czterech części, dla lepszego dostosowania się do ciała
21. Len 
22. Sklejka 
23. Warstwa bawełnianej tkaniny na spodzie zapobiegająca przedostawaniu się kurzu do łóżka i ułatwiająca odkurzanie spodu łóżka
24. Rama

DOPASOWUJĄCA SIĘ POWIERZCHNIA

System sprężyn w Hästens Novoria zapewnia Tobie świetne samopoczucie po obudzeniu. Jego elegancka czarna podstawa może być personalizowana z nogami z tradycyjnego litego dębu, czarnymi okrągłymi nogami lub czysta, białą wersją. Dla tych, którzy śpią z parnterem i potrzebują innego wsparcia, każda połowa Novoria może być wykonana w zależności od potrzeb. I wszystko jest objęte 25 latnią gwarancją Hästens.