HÄSTENS MARQUIS

Łóżko Marquis zawiera wiele innowacji marki Hästens. Cudownie wygodne, z czystym niskim profilem, wykonane ręcznie przy użyciu najlepszych naturalnych materiałów.

W Marquisie, użyto tej samej  technologii sprężyn i układania warstw, co w innych modelach Hästens. Marquis jest łóżkiem wszechstronnym, a jego cena jest adekwatna do jakości.

Stabilne podparcie zapewnia łóżku Marquis system 13 cm sprężyn bonellowych, gwarantujących doskonały relaks.

 

Warstwy najlepszej jakości bawełny, wełny i lnu zapewniają miękkość, którą natychmiast poczujesz. Naturalne materiały regulują temperaturę ciała, gwarantując piękny i energetyzujący sen.

Warstwa po warstwie materiałów naturalnychMATERAC BJX LUXURY
1. Warstwa wierzchnia (100% bawełna)
2. Bawełna/wełna
3. Prawdziwe końskie włosie
4. Bawełna/wełna
5. Prawdziwe końskie włosie
6. Bawełna/wełna
7. Warstwa wierzchnia (100% bawełna)

ŁÓŻKO RAMOWE
8. Bawełna/wełna
9. Prawdziwe końskie włosie
10. Bawełna/wełna
11. Opatentowany system sprężyn, wysokość 13 cm, z twardszymi sprężynami na krawędziach i lnianym wypełnieniem w narożnikach
12. Len
13. Stożkowy system Hästens Deltabonell, wysokość 6,7 cm
14. Len
15. Wzmocniona rama drewniana wysokości 9,2 cm, z litej sosny. Warstwa bawełnianej tkaniny na spodzie, zapobiegająca przedostawaniu się kurzu do łóżka i ułatwiająca odkurzanie spodu łóżka.

NATURALNE, PIĘKNE, NAJLEPSZE

Hästens Marquis zawiera bawełnę, wełnę i len. Naturalne materiały. Tak jak Ty. Dlatego czują się tak komfortowo w stosunku do ciała. Od dnia, kiedy wykonaliśmy pierwszy materac, naturalne materiały były zawsze oczywistym wyborem dla nas. Ręczna praca wkładana w wykonanie łóżka przenosi się na niezwykły sen Hästens.