HÄSTENS MARANGA

Stonowany i wyważony styl łóżka Hästens Maranga wzmaga efekt subtelnego piękna. Produkowane ręcznie z użyciem wytrzymałego końskiego włosia i innych, starannie dobranych naturalnych materiałów daje doskonale mocne podparcie. Łóżko Maranga po prostu zapewnia dobry sen.

Maranga charakteryzuje mocniejsze podparcie. Kładąc się na niej poczujesz, jak dostosowuje się do wagi Twojego ciała, nim łagodnie odpłyniesz w sen.

Zmodyfikowany system sprężyn bonellowych zapewnia lepsze podparcie. Grube warstwy mieszanki bawełny z wełną  dodają miękkości. Dzięki łóżku Maranga będziesz budzić się wypoczęty, rześki i pełen energii.

Prawdziwy luksus nigdy nie jest sztuczny, ale zawsze pochodzi z natury. A natura zrodziła Hästens Maranga, jeden z najbardziej ukochanych modeli z naszej kolekcji łóżek kontynentalnych.

Hästens Maranga to coś więcej niż piękne łóżko. To pełen pakiet korzyści, gwarantujący niezwykły sen.

 

Warstwa po warstwie materiałów naturalnychMATERAC BJX luxury    
1. Warstwa wierzchnia (100% bawełna)
2. Bawełna/wełna
3. Prawdziwe końskie włosie 
4. Bawełna/wełna
5. Prawdziwe końskie włosie 
6. Bawełna/wełna
7. Warstwa wierzchnia (100% bawełna)
 
DWUSTRONNY MATERAC SPRĘŻYNOWY
8. Warstwa wierzchnia częściowo bawełniany strecz, 100% bawełna
9. Bawełna/wełna
10. Prawdziwe końskie włosie 
11. Bawełna/wełna
12. Opatentowany system sprężyn, wysokość 13 cm, indywidualne sprężyny, na krawędziach twardsze sprężyny i stabilizatory oraz dodatkowo wzmocnione sprężyny narożne.
13. Bawełna/wełna
14. Prawdziwe końskie włosie 
15. Bawełna/wełna
16. Warstwa wierzchnia (100% bawełna))
 
CZĘŚĆ DOLNA
17. Warstwa wierzchnia (100% bawełna)
18. Bawełna/wełna
19. System sprężyn bonell, wysokość 8 cm 
20. Len
21. Wysokość 9,2 cm, wzmocniona rama drewniana z litej sosny. Warstwa bawełnianej tkaniny na spodzie zapobiegająca przedostawaniu się kurzu do łóżka i ułatwiająca odkurzanie spodu łóżka.

 

PRZYCZYNA ZNAJDUJE SIĘ W WIELU WARSTWACH NATURALNYCH MATERIAŁÓW

Podobnie jak w przypadku wszystkich łóżek kontynentalnych Hästens, sekretem wyjątkowego snu jest bilans pomiędzy doborem odpowiednich materiałów jak i ręcznemu wykonaniu przez naszych wyspecjalizowanych rzemieślników. Począwszy od systemu sprężynowego Bonnell idąc dalej, aż do obfitych, grubych warstw bawełny i wełny, które zapewniają doskonałą miękkość, Maranga jest przykładem artyzmu w sztuce tworzenia łóżek.