HÄSTENS LENORIA

Regulowane łóżko Hästens Lenoria należy do najwygodniejszych. To produkt stworzony z użyciem inżynierii precyzyjnej i tradycyjnego rzemiosła. Najlepsze łóżko do spania a także krótkiego odpoczynku, kiedy nie musisz się nigdzie ruszać. Technologia wall-hugging, łączność Bluetooth i miękkie, oddychające naturalne materiały. Lenoria z łatwością dostosuje się do Twojego stylu życia.

Hästens Lenoria zawiera warstwy bawełny, wełny, lnu i końskiego włosia, dzięki którym jest  miękka i sprężysta. Warstwy wypełnienia poruszają się razem z Tobą, dzięki czemu zmieniając pozycję nawet nie zauważysz ruchów łóżka.

Hästens Lenoria zostało zaprojektowane tak, aby poruszać się zawsze z zachowaniem stałej odległości od ściany. Obok niekwestionowanych walorów estetycznych masz gwarancję, że obiekty takie jak stolik nocny zawsze będą pod ręką.

 

Łóżkiem można sterować za pomocą kontrolera lub smartfonu podłączonego przez Bluetooth, umożliwiając zdalną regulację. Łóżko jest gotowe zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

Silniki łóżka Lenoria są certyfikowane zgodnie z Dyrektywą EcoDesign i zużywają zaledwie 0,5 W w stanie gotowości.

Lenoria może zostać dostosowana do Twoich wymagań bez pogarszania komfortu. Łóżko można nawet rozdzielić, nadając każdej połówce inny poziom miękkości oraz podparcia, a technologia wall-hugging zapewni, że razem z parterem/partnerką pozostaniecie w idealnej harmonii.

Warstwa po warstwie materiałów naturalnychMATERAC BJX LUXURY 
1. Warstwa wierzchnia (100% bawełna)
2. Bawełna/wełna
3. Prawdziwe końskie włosie
4. Bawełna/wełna
5. Prawdziwe końskie włosie
6. Bawełna/wełna
7. Warstwa wierzchnia (100% bawełna)
 
DWUSTRONNY MAERAC SPRĘŻYNOWY
8. Warstwa wierzchnia częściowo z bawełnianego streczu, 100% bawełna
9. Bawełna/wełna
10. Prawdziwe końskie włosie
11. Bawełna/wełna
12. Prawdziwe końskie włosie
13. Bawełna/wełna
14. Opatentowany system sprężyn, wysokość 15 cm, indywidualne sprężyny, na krawędziach twardsze sprężyny i stabilizatory oraz dodatkowo wzmocnione sprężyny narożne.
15. Bawełna/wełna
16. Prawdziwe końskie włosie
17. Bawełna/wełna
18. Prawdziwe końskie włosie
19. Bawełna/wełna
20. Warstwa wierzchnia częściowo z bawełnianego streczu, 100% bawełna
 
Część dolna
21. Warstwa wierzchnia (100% bawełna)
22. Bawełna/wełna
23. Len
24. Stożkowy system bonell, wysokość 13 cm. Wykonany z czterech części, dla lepszego dostosowania się do ciała.
25.Len
26. Sklejka
28. Warstwa bawełnianej tkaniny na spodzie zapobiegająca przedostawaniu się kurzu do łóżka i ułatwiająca odkurzanie spodu łóżka.
29. Rama

NASZE NAJBARDZIEJ TECHNICZNE ŁÓŻKO

Hästens Lenoria jest wyposażone w funkcję ustawiania odległości od ściany podczas regulacji położenia. Oprócz czysto estetycznych zalet tej konstrukcji, można również uzyskać korzyści, takie jak utrzymanie swojego stolika nocnego w zasięgu ręki. A jeśli masz łóżko podzielone, będziesz nadal utrzymywać kontakt wzrokowy ze swoim partnerem. Możesz wybrać czarną, białą lub dębową podstawę.