HÄSTENS HERLEWING

Głębokie, śmiałe i silne. Herlewing sprawdzi się w każdej sypialni. To jedno z najwygodniejszych łóżek na świecie. Decydując się na zakup tego modelu możesz mieć pewność, że od teraz będziesz czuć się rześko każdego ranka. Każdy z elementów łóżka Herlewing jest perfrkcyjnie dopracowany, zastosowano w nim wiele pionierskich innowacji firmy Hästens.

Unikatowe łóżko, łączące tylko  najdoskonalsze materiały i metody produkcji. Doświadcz uczucia nieważkości – spełnij marzenia o śnie w łóżku Herlewing. Kompaktowe łóżko kontynentalne o dużej sprężystości i niesamowitej miękkości. Cechy te zapewnią Ci beztroski i niezakłócony sen.
 
Odpoczynek na Herlewing jest jak słuchanie najwspanialszej symfonii. Pokłady delikatnego, niemniej silnego uczucia. Łóżko wykonane z pasją, którą czuć w uwalniającym napięcie, doskonałym podparciu.W Herlewing Twoje ciało znajduje  się w idealnej równowadze.

 

Łóżko Hästens Herlewing jest ekstremalnie wyważone. Dzięki niezależnie działającym sprężynom, ruchy Twojej partnerki/Twojego partnera pozostaną niezauważone. 
 
Projektując ten model czerpaliśmy z najlepszych praktyk wykorzystywanych do produkcji łóżka Hästens 2000T, takich jak potrójne systemy sprężyn i unikalna technika nakładania warstw materiałów naturalnych, dając Ci wyjątkowe  poczucie komfortu.

 

Warstwa po warstwie materiałów naturalnychMATERAC BJX luxury 
1. Warstwa wierzchnia (100% bawełna) 
2. Bawełna/wełna 
3. Prawdziwe końskie włosie 
4. Bawełna/wełna 
5. Prawdziwe końskie włosie 
6. Bawełna/wełna 
7. Warstwa wierzchnia (100% bawełna)
 
DWUSTRONNY MATERAC SPRĘŻYNOWY 
8. Warstwa wierzchnia częściowo bawełniany strecz, 100% bawełna 
9. Bawełna/wełna 
10. Prawdziwe końskie włosie 
11. Bawełna/wełna 
12. Prawdziwe końskie włosie 
13. Bawełna/wełna 
14. Opatentowany system sprężyn, wysokość 15 cm, indywidualne sprężyny, na krawędziach twardsze sprężyny i stabilizatory oraz dodatkowo wzmocnione sprężyny narożne.
15. Bawełna/wełna 
16. Prawdziwe końskie włosie 
17. Bawełna/wełna 
18. Prawdziwe końskie włosie 
19. Bawełna/wełna 
20. Warstwa wierzchnia (100% bawełna)

CZĘŚĆ DOLNA 
21. Warstwa wierzchnia (100% bawełna) 
22. Bawełna/wełna 
23. Len 
24. System sprężyn bonell, wysokość 8 cm 
25. Len 
26. System sprężyn delta bonell, wysokość 6,7 cm 
27.Len 
29. Wysokość 9,2 cm, wzmocniona drewniana rama z litej sosny. Warstwa bawełnianej tkaniny na spodzie, zapobiegająca przedostawaniu się kurzu do łóżka i ułatwiająca odkurzanie spodu łóżka.

WYJĄTKOWY KOMFORT

Hästens Herlewing posiada unikalną metodę warstwową, złożoną z włosia końskiego, podzieloną na kilka cieńszych warstw, z membranami z bawełny lub wełny umieszczonymi pomiędzy. To sprawia, że sprężyste końskie włosie ma więcej miejsca do swobodnego przesuwania się, zapewniając maksymalny komfort.