HÄSTENS EXCEL

Hästens Excel powstaje dzięki zastosowaniu sprawdzonych rzemieślniczych metod. Łóżko wyposażone jest w podwójny system sprężyn. Każdy model tworzony jest z niezwykłą starannością i zawiera tylko najlepsze naturalne materiały. Niektórzy postrzegają Excela jako łóżko, które zachęca delikatnością i poziomem komfortu. Wsparcie zapewniają elastyczne sprężyny kieszeniowe Hästens.

W całości wykonane ręcznie na zamówienie zgodnie z osobistymi wymaganiami. Luksusowe łóżko Hästens Excel charakteryzuje się głębią i miękkością, łatwo dopasowując się do ruchów Twojego ciała, gwarantując spokojny i niezakłócony sen.
 

System sprężyn bonellowych dodaje stabilności, a sprężyny kieszeniowe zachowują giętkość i czułość, kiedy leżysz i ruszasz się, zapewniając solidne podparcie w trakcie odpoczynku.

 

 

Wykonany z naturalnych materiałów, przez zdolne ręce naszych rzemieślników-pasjonatów, Excel jest stworzony aby trwać długie lata – niezawodny i wydajny.
 

Warstwy końskiego włosia oraz najczystszej wełny i czesanej bawełny sprawiają, że łóżko Excel jest wyjątkowo wygodne i miękkie.

Warstwa po warstwie materiałów naturalnychMATERAC BJX LUXURY
1. Warstwa wierzchnia (100% bawełna)
2. Bawełna/wełna
3. Prawdziwe końskie włosie
4. Bawełna/wełna
5. Prawdziwe końskie włosie
6. Bawełna/wełna
7. Warstwa wierzchnia (100% bawełna)

ŁÓŻKO RAMOWE
8. Bawełna/wełna
9. Prawdziwe końskie włosie
10. Bawełna/wełna
11. Opatentowany system sprężyn, wysokość 13 cm, z twardszymi sprężynami na krawędziach i lnianym wypełnieniem w narożnikach
12. Len
13. Stożkowy system Hästens Deltabonell, wysokość 13 cm
14. Len
15. Wzmocniona rama drewniana wysokości 16,8 cm, z litej sosny. Warstwa bawełnianej tkaniny na spodzie, zapobiegająca przedostawaniu się kurzu do łóżka i ułatwiająca odkurzanie spodu łóżka.

BOGATE NATURALNE WARSTWY

Pierwszej klasy, komfortowy, natualnie opracowany materiał z prawdziwego końskiego włosia, czysta wełna i bawełna dopasowuje się do kształtów ciała i umożliwia cyrkulację powietrza, co oznacza, że zawsze będziesz spać w odpowiedniej temperaturze. Podwójny system sprężyn, w połączeniu z naturalnym wypełnieniem, podwójną elastyczną tkaniną i stałą, stabilną ramą oznacza, że nawet nie zauważysz, kiedy twój partner przewraca się w łóżku na drugi bok w nocy.