HÄSTENS EALA

Wyważona miękkość i niezwykła kombinacja systemów sprężyn definiują Ealę, łóżko kontynentalne o nietuzinkowej osobowości. Podwójne szwy boczne we wzorze zaprojektowanym specjalnie na potrzeby tego łóżka nadają formę i stabilność konstrukcji podpartej wewnątrz lnianymi narożami. Niektórzy mówią, że praca łóżka Eala jest wyjątkowa. Przekonaj się o tym sam.

Eala została skonstruowana, aby odciążyć i podeprzeć górną część ciała oraz biodra. Miękkości, w którą leniwie się zanurzysz, towarzyszy duża stabilność.

W podstawie znajduje się system 13 cm sprężyn bonellowych Hästens, uzupełniany 15 cm sprężyną kieszeniową w materacu górnym, obłożoną warstwami bawełny, końskiego włosia, wełny i lnu.

 

Naturalne materiały dostosowują się do kształtu Twojego ciała i zapewniają odpowiedni klimat snu. Materiały w łóżku Eala są elastyczne, dzięki czemu umożliwiają odpowiednie przenoszenie nacisku i miękkości na Twoje ciało.

Piękne poranki są następstwem wspaniałego snu. A wspaniały sen rodzi się dzięki połączeniu naturalnych materiałów, autentycznego rzemiosła i stuleci doświadczenia w produkcji łóżek. Eala zapewnia to połączenie i oferuje jeszcze więcej. To dzieło sztuki zwane snem.

Warstwa po warstwie materiałów naturalnychMATERAC BJX luxury 
1. Warstwa wierzchnia (100% bawełna) 
2. Bawełna/wełna 
3. Prawdziwe końskie włosie 
4. Bawełna/wełna 
5. Prawdziwe końskie włosie 
6. Bawełna/wełna 
7. Warstwa wierzchnia (100% bawełna)
 
DWUSTRONNY MATERAC SPRĘŻYNOWY 
8. Warstwa wierzchnia częściowo bawełniany strecz, 100% bawełna 
9. Bawełna/wełna 
10. Prawdziwe końskie włosie 
11. Bawełna/wełna 
12. Opatentowany system sprężyn, wysokość 15 cm, indywidualne sprężyny, na krawędziach twardsze sprężyny i stabilizatory oraz dodatkowo wzmocnione sprężyny narożne.
13. Bawełna/wełna 
14. Prawdziwe końskie włosie 
15. Bawełna/wełna 
16. Warstwa wierzchnia (100% bawełna)
 
CZĘŚĆ DOLNA 
17. Warstwa wierzchnia (100% bawełna) 
18. Bawełna/wełna 
19. Len 
20. System sprężyn bonell, wysokość 13 cm 
21. Len 
22. Wysokość 9,2 cm, wzmocniona drewniana rama z litej sosny. Warstwa bawełnianej tkaniny na spodzie, zapobiegająca przedostawaniu się kurzu do łóżka i ułatwiająca odkurzanie spodu łóżka.

GŁĘBOKIE, BOGATE WSPARCIE

Wsparcie w Eala pochodzi z głębi, jego systemu sprężyn Hästens Bonell z 13cm kompresji. Te grube warstwy bawełny i wełny dostarczają natychmiastową miękkość i dostosowanie tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne.