HÄSTENS CLASSIC

Wyszukane i minimalistyczne łóżko Hästens Classic to najnowszy model z kolekcji kontynentalnej. Unikalna mieszanka materiałów i smukły profil zapewnia solidne podparcie, z którego słyną łóżka Hästens.

Hästens Classic uzyskuje idealną równowagę pomiędzy klasycznymi cechami naszych łóżek kontynentalnych – dbałością o szczegóły, rzemiosłem, konstrukcją i wynikającymi z tego właściwościami, które zapewniają dobry sen – bez windowania ceny.
 
Łóżko składa się z warstw bawełny, wełny i lnu, precyzyjnie rozmieszczonych, aby dać poczucie miękkości i pozwolić Ci wprost rzucić się na jego niezawodne podparcie. Materac wierzchni z końskiego włosia dodaje sprężystości, którą poczujesz od razu, kiedy się na nim położysz.
W podstawie umieszczono system 8 cm sprężyn bonelowych i solidne sprężyny narożne, utrzymujące kształt. W materacu znajduje się system cichych 13 cm sprężyn kieszeniowych, izolujących Twoje ruchy.
 
Łóżko Hästens Classic można podzielić, dzięki czemu zyskuje na wszechstronności. Zagłówek dostępny jest we wszystkich kolorach oprócz białego.
Warstwa po warstwie materiałów naturalnychMATERAC WIERZCHNI BJ
1. Tkanina wierzchnia (100% bawełna)
2. Mieszanka wełny z bawełną
3. Końskie włosie
4. Mieszanka wełny z bawełną
5. Tkanina wierzchnia (100% bawełna) 
 
MATERAC DWUSTRONNY
6. Tkanina wierzchnia (stretch 100% bawełna)
7. Mieszanka wełny z bawełną 500g/m2
8. Mieszanka wełny z bawełną 1000g/m2
9. Unikalny system sprężyn 13 cm wysokości
10. Mieszanka wełny z bawełną 1000g/m2
11. Mieszanka wełny z bawełną 500g/m2
12. Tkanina wierzchnia (stretch 100% bawełna) 
 
BAZA
13. Tkanina wierzchnia (100% bawełna)
14. Len
15. Mieszanka wełny z bawełną 1000g/m2
16. Unikalny system sprężyn Bonelowych 8 cm
17. Len
18.Rama z litego drewna sosny skandynawskiej 
19. Tkanina spodnia 100% bawełna 

NASZ SPECJALNY ZESTAW

Hästens Classic posiada unikalną mieszankę bawełny, wełny i lnu dla najwyższego komfortu, który może być dalej stymulowany lub stonowany poprzez dobór odpowiedniego materaca wierzchniego. Podwójny system sprężyn materaca i podstawa dają mocne wsparcie, które uzupełniają miękkość łóżka.