HÄSTENS 2000T

Hästens 2000T to przełomowe łóżko pełne innowacji oraz design, który zapewnia piękny sen. Miękkie i sprężyste łóżko Hästens 2000T wyposażone jest w czułe podparcie, które z łatwością dopasowuje się do każdej pozycji w trakcie snu.

Twoje ruchy, jak i ruchy Twojego partnera/Twojej partnerki są izolowane dzięki zastosowaniu trzech oddzielnych systemów sprężyn, które współpracują, aby zapewnić podparcie całego ciała.

Łóżko Hästens 2000T jest równie eleganckie jak i komfortowe, szczegóły podkreślają detale z szczotkowanego aluminium. Materac obszyty jest lamówką i dzięki  podwójnym szwom bocznym posiada elegancki profil i kształt.

Na każdym łóżku Hästens 2000T umieszczono tabliczkę, graweruje się ją zgodnie z określonymi wymaganiami, ale dopiero po szczegółowej inspekcji naszego mistrza rzemiosła. Łóżko najwyższej klasy wymaga poświęcenia uwagi każdemu detalowi.

To jeden z naszych najpopularniejszych produktów. Noc w Hästens 2000T da Ci uczucie nieważkości i pozwoli cieszyć się prawdziwie pięknym snem.

Warstwa po warstwie materiałów naturalnychMATERAC BJX Luxury 
1. Warstwa wierzchnia (100% bawełna)
2. Bawełna/wełna 
3. Prawdziwe końskie włosie 
4. Bawełna/wełna 
5. Prawdziwe końskie włosie 
6. Bawełna/wełna 
7. Warstwa wierzchnia (100% bawełna)
 
DWUSTRONNY MATERAC SPRĘŻYNOWY
8. Warstwa wierzchnia częściowo z bawełnianego streczu, 100% bawełna 
9. Bawełna/wełna 
10. Prawdziwe końskie włosie 
11. Bawełna/wełna 
12. Prawdziwe końskie włosie
13. Bawełna/wełna 
14. Opatentowany system sprężyn, wysokość 18 cm, indywidualne sprężyny, na krawędziach twardsze sprężyny i stabilizatory oraz dodatkowo wzmocnione sprężyny narożne.
15. Bawełna/wełna 
16. Prawdziwe końskie włosie 
17. Bawełna/wełna 
18. Prawdziwe końskie włosie 
19. Bawełna/wełna 
20. Warstwa wierzchnia (100% bawełna)
 
CZĘŚĆ DOLNA 
21. Warstwa wierzchnia (100% bawełna) 
22. Bawełna/wełna 
23. Prawdziwe końskie włosie 
24. Bawełna/wełna 
25. Opatentowany system sprężyn, wysokość 8 cm z twardszymi sprężynami na krawędziach i wypełnieniem z lnu w narożnikach 
26. Len 
27. System stożkowy bonell, wysokość 13 cm 
28. Len 29. Wysokość 16,8 cm, wzmocniona rama drewniana z litej sosny. Warstwa bawełnianej tkaniny na spodzie zapobiegająca przedostawaniu się kurzu do łóżka i ułatwiająca odkurzanie spodu łóżka. Indywidualnie grawerowana plakietka. Okucia narożne z aluminium.
 

 

Nowoczesne udoskonalenie dla niezwykłego luksusu

Dla Hästens 2000T, zastosowaliśmy unikalną metodę nakładania warstw używając najlepszego końskiego włosia, bawełny i wełny. Naturalne warstwy przesuwające się niezależnie od siebie dostarczając zjawiskowego wrażenia "pierwszego dotyku". Rezultatem jest naprawdę wspaniałe łóżko ze zwiększoną miękkością i elastycznością, idealne dla każdego, kto marzy o najwyższym możliwym doświadczeniu spania. Nie ma wątpliwości, to łóżko jest dla Ciebie.