Hotel SPA Dr Irena Eris

Polanica Zdrój

W Polanicy Zdroju, uzdrowiskowym kurorcie o historii sięgającej początków XVIII wieku, wypocząć można w najnowocześniejszym spośród luksusowych Hoteli SPA Dr Irena Eris. Pośród pięknych lasów Kotliny Kłodzkiej, między szczytami Gór Stołowych i Gór Bystrzyckich, Goście doświadczą splendoru pięciogwiazdkowego hotelu, poczują niezwykłe odprężenie i odnajdą pełną harmonię.

W hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój, w wybranych pokojach dostępne są łóżka:

---------------------------

Hästens 2000T II, 210x210 cm, BJX, średnie/twarde, grafitowa kratka, dwie podstawy

---------------------------

Hästens Luxuria, 180x210cm, BJX, średnie/twarde, jedna podstawa

Kontakt

Hotel SPA Dr Irena Eris

Krynica Zdrój

Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój położony jest w dolinie Czarnego Potoku u stóp Jaworzyny Krynickiej. To miejsce dla osób, które chcą poświęcić swój wolny czas odnowie biologicznej i cenią sobie luksus oraz najwyższą jakość usług. Hotel SPA w górach to również oferta dla osób, które chcą uciec od tłumu ludzi i zgiełku wielkich miast.

W hotelu SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój, w wybranych pokojach dostępne są dwa łóżka:

---------------------------

Hästens Luxuria, 180x210 cm, BJ, twarde, czekoladowa kratka, jedna podstawa

Kontakt

Hotel SPA Dr Irena Eris

Wzgórza Dylewskie

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie usytuowany jest w otulinie Parku Krajobrazowego, w sąsiedztwie jednej z najwyżej położonych miejscowości polskich pojezierzy - Wysokiej Wsi, w powiecie Ostróda.

W hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, w wybranych pokojach dostępne są łóżka:

---------------------------

Hästens Luxuria, 180x210cm, BJ, twarde, czekoladowa kratka, jedna podstawa

---------------------------

Hästens Experience Continental, 180x210 cm, BJ, twarde, jednolity brąz, jedna podstawa

---------------------------

Hästens Experience Frame, 105x210 cm, średnie oraz twarde, BJ, srebrna kratka

Kontakt

Młyn Klekotki

Młyn Klekotki Resort & SPA

Hotel Młyn Klekotki to odrestaurowany XVII-wieczny młyn wodny w województwie warmińsko-mazurskim, usytuowany pomiędzy Morągiem, Pasłękiem i Ornetą. Do młyńskiej posiadłości nie trafiają przypadkowi podróżni, bo też i to miejsce oferuje więcej niż podobne hotele w Pasłęku czy inne hotele na Mazurach. Goście hotelu to wymagające osoby skuszone rekomendacją, oczekujące znacznie więcej niż przewidywalne pokoje i sala konferencyjna.

W hotelu Młyn Klekotki Resort & SPA, dostępne jest łóżko:

---------------------------

Hästens Continental, 180x210 cm, BJX, średnie/twarde, niebieska kratka, jedna podstawa

Kontakt

Hotel Gdańsk

Hotel Gdańsk jest doskonałą bazą zarówno dla wszystkich, których zainteresuje nocleg na starówce w Gdańsku, organizujących konferencje nad morzem, czy planujących szkolenia w Gdańsku. Jest również idealnym hotelem dla pobytów weekendowych czy dłuższych wypadów do Gdańska. Spa w Hotelu Gdańsk to jedno z najnowocześniejszych i najbardziej designerskich Spa nad morzem, jedno z kilku najlepszych Med Spa w Polsce.

Hotel Gdańsk tworzą dwie doskonale uzupełniające się części – Spichlerz z XVIII wieku, odrestaurowany z wielką dbałością o szczegóły, urzekający swoją elegancją i historią, oraz część Yachting, w której nowoczesny design nawiązuje do tematyki żeglarskiej. Tym samym, każda część Hotelu Gdańsk jest nierozerwalnie powiązana z bogatą historią i tradycjami miasta Gdańska.

W Hotelu Gdańsk dostępne jest łóżko:

---------------------------

Hästens Excelsior,180x210 cm, BJX, średnie/twarde, niebieska kratka, jedna podstawa

Kontakt

Villa Maria w Sopocie

Home2home to coś więcej niż mieszkanie na krótko terminowy wynajem. To rodzinna firma, w której najważniejsze jest Twoje zadowolenie. Sprawimy byś poczuł się jak w drugim domu i chętnie do nas wracał. Każdego gościa witamy specjalnie przygotowanym poczęstunkiem i oferujemy wszelkie możliwe udogodnienia.

W Home2Home Haffnera dostępne jest łóżko:

---------------------------

Hästens Platinum, 180x210 cm, BJX, średnie/twarde, jedna podstawa, zagłówek David niski, platynowa kratka

Kontakt

H15 Boutique Apartments

H15 Boutique to ekskluzywny obiekt butikowy i miejsce niemające w Warszawie odpowiednika w swojej kategorii. Usytuowana w ścisłym centrum zabytkowa kamienica z XIX wieku mieści 48 nowoczesnych, starannie wykończonych i zaprojektowanych apartamentów. Imponujące rozmiary luksusowo wyposażonych apartamentów oraz kameralna atmosfera to doskonała propozycja dla poszukujących miejsca zarówno na krótki wypoczynek, jak i tych przybywających do stolicy na dłuższy pobyt.

W H15 Butique Apartments dostępne jest łóżko:

---------------------------

Hästens Excelsior, 180x210 cm, BJX Luxury, średnie/twarde, jednolity granatowy, jedna podstawa

Kontakt