Oferta dla hoteli

W Hästens wiemy, że im lepiej spędzisz noc, tym lepszy będzie Twój dzień. Dobra jakość snu zapewnia dobrą jakość życia. Każde łóżko Hästens tworzone jest z dumą i starannością przez zespół wykwalifikowanych rzemieślników w naszej zabytkowej manufakturze w mieście Köping w Szwecji. Pracujemy tak już od ponad 150 lat i przekazujemy tę sztukę kolejnym pokoleniom.

Teraz mamy przyjemność zaoferować Państwu możliwość wyróżnienia swojego hotelu niezrównanym doświadczeniem snu na łóżku Hästens. Prezentujemy nową linię Experience – dwa modele łóżek produkowane wyłącznie dla hoteli. Łóżka te oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach, ale bez żadnych ustępstw pod względem jakości i komfortu. Jedna noc w łóżku Hästens i Twoi goście już nigdy nie zechcą spać gdzie indziej.

Łóżko Hästens to solidna inwestycja. Zapewniamy 25-letnią pisemną gwarancję na sprężyny i ramę, ale jak wszystkie łóżka Hästens, linię Experience zaprojektowano tak, by służyła o wiele dłużej. Dzięki temu jest to długofalowa inwestycja w jedną z najważniejszych życiowych konieczności – czy to w domu, czy poza nim: w dobry sen.