Partnerzy

Przedstawiamy naszych partnerów.

 • Hotel Gdańsk

  Hotel Gdańsk to jedyny butikowy hotel łączący dwa style – nawiązujący do bogatych gdańskich tradycji wystrój w Spichlerzu z XVIII wieku oraz nowoczesny design marynistyczny w części Yachting. Zlokalizowany w centrum miasta nad malowniczą mariną jachtową, Hotel, ze względu na swoją wyjątkowość i uznanie Rady Miasta Gdańska dla wkładu w rewitalizację spichlerza, otrzymał prawo do używania prestiżowej nazwy „Hotel Gdańsk”.

  Hotel Gdańsk został uznany za najlepszy hotel w Polsce 2010 w konkursie organizowanym każdego roku przez najbardziej znany miesięcznik branżowy Hotelarz.

  Hotel Gdańsk

  ul. Szafarnia 9

  80-755 Gdańsk

  www.hotelgdansk.pl

 • Maisonique

  Maisonique powstało z pasji do wnętrz oraz tkanin. Oferuję zaprojektowane samodzielnie poduszki dekoracyjne w ograniczonych ilościach oraz niepowtarzalnych modelach. Uwielbia łączyć tkaniny o różnych wzorach, kolorach oraz fakturach, dlatego też większość poduszek Maisonique jest dwustronna. Używa tkanin z całego świata, od najwyższej jakości aksamitów z Włoch, poprzez lny, jedwabie oraz bawełnę wiodących światowych marek

  Dodadki do wnętrz Maja Łaptos

  ul. Morenowe Wzgórze 12/39, 80-283 Gdańsk

  Telefon: 664 778 941

  E-mail: info@maisonique.pl

  www.maisonique.pl

 • Da Vinci Sp. z o.o.

  Produkty Da Vinci spełniają wszystkie kryteria, jakim muszą odpowiadać produkty luksusowe. Powstają one dzięki wysoko wyspecjalizowanemu zespołowi profesjonalistów. Wysokie standardy, których spełnienie spółka stawia sobie jako główny cel sprawiają, że koszule męskie i bluzki damskie wyprodukowane przez Da Vinci trafiają do sklepów na całym świecie.

  Da Vinci Sp. z o.o.

  ul. Piaskowa 3, 83-110 Tczew

  Telefon: 58 532 25 60

  Faks: 58 530 09 13

  E-mail: handlowy@davinci.pl

  e-sklep: www.e-davinci.pl

  www.davinci.pl

   

 • Salamandra - Beauty Institute

  Instytut Salamandra to nowe, piękne miejsce na mapie Poznania. Długo pracowaliśmy nad tym, by stworzyć miejsce przyjazne wszystkim tym, którym zależy na profesjonalnym, kompleksowym i zdrowym podejściu do dbania o wygląd, gotowym na rozpoczęcie swojego PROJEKTU PIĘKNO. Wierzymy, że dzięki regularności, zaawansowanym technologicznie urządzeniom, profesjonalnym zabiegom i wsparciu doświadczonych specjalistów można osiągnąć wspaniałe efekty poprawy kondycji skóry i sylwetki. Dlatego w naszym Instytucie, obok starannie wyselekcjonowanej aparatury medycznej, znajdziesz kosmetologów, specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, dietetyka, fizjoterapeutę oraz trenerów, którzy zadbają o to, by uzyskane efekty utrzymywały się jak najdłużej. Do zobaczenia!

  Salamandra - Beauty Institute

  ul. Grunwaldzka 113 

  60-313 Poznań
  recepcja@instytutsalamandra.pl
  +48 61 671 66 00 
  http://www.instytutsalamandra.pl/