Aktualności

2015-03-10

Światowy Dzień Snu 2015

13 marca, już po raz ósmy obchodzić będziemy Światowy Dzień Snu. Tegoroczna edycja przebiegać będzie pod hasłem "Kiedy sen jest zdrowy szczęście i zdrowie dookoła".

Światowy Dzień Snu ustanowiony został przez Komitet Światowego Dnia Snu należący do Światowego Stowarzyszenia Medycyny Snu. Obchodzony jest każdego roku w piątek poprzedzający równonoc wiosenną, stąd jego data zmienia się każdego roku. Organizacja tego dnia ma na celu świętowanie roli snu w naszym życiu oraz ma prowadzić do działań rozwiązujących problemy ze snem oraz z jego jakością.

W Hastens zgadzamy się z opinią, że jesteśmy szczęśliwi oraz zdrowi kiedy nasz sen jest zdrowy. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby sen w naszych łóżkach był maksymalnie komfortowy oraz odprężający.

Wykorzystując najwyższej jakości naturalne materiały, budując nasze łóżka ręcznie, z najwyższą starannością, maksymalnie dopasowując je do wymagań naszych Klientów staramy się wyeliminować jedną z najważniejszych przyczyn problemów ze snem - źle dobrane i niekomfortowe łóżko.

Zapraszamy do naszych Salonów w Warszawie oraz w Gdańsku, pomożemy w wyborze odpowiednich parametrów łóżka (m im. rozmiaru, twardości), które zapewnią maksymalnie dopasowany, skrojony na miarę sen. 

Wybór łóżka jest decyzją wpływającą na całe nasze życie, możemy więc zaproponować wypożyczenie łóżka do Państwa sypialni czy noc w jednym z naszych hoteli, pozwoli to upewnić się że dokonali Państwo trafnego wyboru.