Aktualności

2010-09-02

Okrągłe łóżko SUPERIA II

Hästens Superia II to łóżko ramowe, które, jak sama nazwa wskazuje, przewyższa większość innych. Superia II zawiera opatentowany podwójny system sprężyn Hästens. Do sprężyn łóżkowych, jak do wszystkich innych składników łóżek Hästens, podchodzimy naukowo.

Hästens Superia II to łóżko ramowe, które, jak sama nazwa wskazuje, przewyższa większość innych. Superia II zawiera opatentowany podwójny system sprężyn Hästens. Do sprężyn łóżkowych, jak do wszystkich innych składników łóżek Hästens, podchodzimy naukowo. Należą one do najważniejszych elementów Twojego łóżka. To elastyczność, wytrzymałość i „miękkość” sprężyn w dużym stopniu decydują o jakości Twojego snu nocą, a tym samym o Twoim dobrym samopoczuciu w ciągu dnia. Dzięki nowoopracowanym systemom sprężyn oraz wspaniałym, naturalnym materiałom możesz odpoczywać w jeszcze bardziej ekskluzywnym, wygodnym i relaksującym łóżku, niż dotąd. Hästens Superia II to po prostu sen na nieco wyższym poziomie.

Łóżko na całe życie
Zewnętrznie Superia II różni się od pozostałych łóżek ramowych Hästens tym, że jest nieco wyższe. Wysokość Superia II bez nóg wynosi 37 cm, ze standardowymi nogami ma 53 cm wysokości. Dodatkowa wysokość w połączeniu z opatentowanym systemem Hästens Deltabonell i opatentowanym systemem sprężyn Hästens sprawiają, że łóżko Superia II jest niesamowicie wygodne. Solidne rzemiosło i dbałość o każdy szczegół widoczne są we wszystkich elementach Twojego łóżka Hästens: w dobrze skonstruowanej ramie, w mocnych, równych szwach materiału, w elastycznej tkaninie wierzchniej z ładnie wplecionym symbolem Hästens – wszystkie te detale współgrają ze sobą, tworząc łóżko na całe życie. Wyjątkowy sposób produkcji i wysoka jakość materiałów dają w efekcie łóżko, które dostosowuje się do Twojego ciała. Niezależnie od tego, jak dużo będziesz się poruszać w nocy, zawsze dobrze się wyśpisz.

Okrągłe łóżko SUPERIA II
Śnisz o czymś nadzwyczajnym? Z dumą prezentujemy okrągłą wersję naszego najbardziej ekskluzywnego łóżka ramowego Superia II, o średnicy aż 245 cm.