Aktualności

2011-03-01

Nowe modele łóżek kontynentalnych.

Z dumą prezentujemy nasze nowe łóżka kontynentalne: Hästens Proferia oraz Hästens Auroria

Z dumą prezentujemy nasze nowe łóżka kontynentalne, obecnie zawierające materiały o jakości wyższej niż kiedykolwiek. Z początkiem marca br nasza kolekcja powiększyła się o dwa zupełnie nowe modele: Hästens Proferia oraz Hästens Auroria. Modele te zamieniły produkowany do tej pory model Hästens Excelsior. Obojętnie, które z nich wybierzesz, możesz mieć pewność, że doświadczysz doskonałego snu. Bo Hästens to po prostu łóżko Twoich snów.

Hästens Proferia

W Hästens Proferia wykorzystaliśmy najlepsze techniki stosowane w podstawie modelu 2000T II, jak podwójny system sprężyn. To jedna z tych cech, które dają głębokie poczucie komfortu dzięki doskonałej miękkości, elastyczności i trwałości. Stosujemy też unikalną metodę układania warstw, dzieląc partie końskiego włosia na kilka cieńszych warstw przełożonych membraną z bawełny lub wełny. W efekcie sprężyste końskie włosie może swobodniej pracować, dając maksymalny komfort.

Hästens Auroria

Inspirowane porannym światłem zupełnie nowe łóżko Hästens Auroria zaprojektowano tak, aby było źródłem prawdziwie pięknych poranków, niezależnie od tego, czy musisz spieszyć się do pracy, czy też masz czas na śniadanie w łóżku. W jaki sposób więc Hästens Auroria sprawia, że Twoje noce, a więc i poranki, są lepsze? Po pierwsze jest solidna podstawa z drewnianej ramy i system sprężyn bonell o wysokości 13 cm, stanowiący doskonały fundament komfortu. Jak we wszystkich naszych łóżkach kontynentalnych wełna i bawełna w Hästens Auroria są podwyższonej jakości, dając poczucie większej miękkości i lepszego odciążenia niż dotąd. Jeśli więc nigdy nie miałeś łóżka Hästens – teraz nadeszła pora. To przecież świt nowej ery.