Aktualności

2011-05-13

Nowy Hotel z łóżkiem Hästens

Nowy hotel z łózkiem Hästens.

Zapraszamy Państwa do Hotelu Gdańsk****, gdzie w nowo otwartej części Yachting można wynająć pokój z łóżkiem Hästens. Rezerwacji można dokonać poprzez stronę hotelu www.hotelgdansk.pl.
Hotel Gdańsk to jedyny butikowy hotel łączący dwa style – nawiązujący do bogatych gdańskich tradycji wystrój w Spichlerzu z XVIII wieku oraz nowoczesny design marynistyczny w części Yachting. Zlokalizowany w centrum miasta nad malowniczą mariną jachtową, Hotel, ze względu na swoją wyjątkowość i uznanie Rady Miasta Gdańska dla wkładu w rewitalizację spichlerza, otrzymał prawo do używania prestiżowej nazwy „Hotel Gdańsk”.
W części Yachting znajdują się 4 sale konferencyjne ze światłem dziennym, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audio-wizualny. Połączenie wszystkich sal konferencyjnych umożliwia przeprowadzanie spotkań do 200 osób.
Całe najwyższe piętro części Yachting zajmuje kompleks Med Spa, które w kwietniu  2011 rozpoczęło swoją działalność. W Med Spa znajdują się nowoczesne gabinety kosmetyczne wyposażone w aparaturę i sprzęt najnowszej generacji – Raylife, Endermologie LPG, Body Sound Program, Soft Pack.
Browar Restauracyjny Brovarnia Gdańsk  warzy trzy gatunki piwa – Brovarnia Jasne, Brovarnia Ciemne i Brovarnia Pszeniczne. Minibrowar otrzymał tytuł Top Produktu Pomorza 2010. Na życzenie gości organizowane są wieczory i seminaria piwne.
Poniżej kilka zdjęć tego wyjątkowego miejsca: