Aktualności

2010-08-21

Turniej nocny z łóżkiem HÄSTENS

Takiej imprezy jeszcze u nas nie było!

Turniej Nocny z łóżkiem HASTENS – Relacja

 

I znowu – „Kto by pomyślał…”, można by rzec wspominając trzecią sobotę sierpnia 2010. Znowu, …bo podobnie było tydzień wcześniej, po Shakespeare Day. Kojarzenie idei Sierry z wydarzeniami nie związanymi ze sportem (a tym bardziej samym golfem), mimo naszych obaw dotyczących Państwa stosunku do tego rodzaju „niestandardowych” atrakcji – zdaje się – zbliża nas do celu i Sierra Golf Club staje się miejscem szczególnym: bliskim, ciepłym, kameralnym a zarazem otwartym i elastycznym, zwyczajnie Rodzinnym – dziękujemy.

Przedostatniej soboty okresu wakacyjnego Taras Domu Klubowego zapadł w sen-nie-sen. Sypialniany aranż oczywiście bez podtekstu – no bo jakże…? Piękne hostessy w nocnych strojach jedynie zgrabnie podkreślały luksus, jaki prezentowała nam firma Hastens ekspozycją swoich łóżek, o jakich do tej pory można było tylko …śnić. Zachodzące słońce, nastrojowa muzyka, wyborne smaki zaoferowane przez firmę Złoto Hiszpanii… któżby nie uległ?

Tuż po Degustacji, poprowadzonej przez Pana Krzysztofa, ok. godziny 21. wystartowały pierwsze flighty. Na 9-ciu dołkach 8 flightów przystąpiło do zmagań z otulonym już mrokiem polem. Blask Księżyca, co prawda chwilami wygrywał z cumulusami znajdując w nich szczeliny, rzucając tym samym bajeczną aurę nad teren całej Sierry. Na każdym z dołków firma Złoto Hiszpanii zadbała o apetyt Uczestników Turnieju; były sery, były pyszne wędliny, pasztety oraz wykwintne wina. Mimo opóźnień i blednących w końcu piłek, wszyscy powrócili do Domu Klubowego z dopisującym im humorem. W zasadzie była już niedziela, nie dziwiły więc podsłuchane pomysły gości na to, jak by tu doświadczyć komfortu kuszących produktów wypoczynkowych firmy Hastens. Niestety, nie był to jeszcze koniec programu Turnieju Nocnego z łóżkiem HASTENS.

Goście pokrzepieni smacznym poczęstunkiem, powróciwszy do wyśmienitej formy, wzięli udział w dwóch konkursach: „Nearest to the Pin” i „Longest Drive”. Poprowadził je niezastąpiony Pan Marcin. Zwycięzcą drugiego został Kapitan Andrzej Bagiński. Odnośnie „Nearest to the pin”, apelujemy o przyznanie się do zwycięstwa przez „tajemniczego Uczestnika”(!), który to osiągnął najlepszy wynik: 4,18m od dołka (foto-dokumentacja piłki w galerii).

Gratulacje za najlepsze wyniki dla:

Państwa Domosławskich, Państwa Malepszy oraz Pań Szwarc i Baranowskiej!

Rozdanie Pucharów nastąpiło w okolicach godziny 2:30, wkrótce po tym nadszedł czas na pożegnanie się i Uczestnicy odjechali czekającym na nich busem.

Dziękujemy Państwu za tak liczne przybycie na sobotnio-niedzielny Turniej, to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce z tak liczną obsadą Golfistów!

Hastens Team

Link do zdjęć z imprezy: http://sierragolf.pl/pole-golfowe/galerie/turniej-nocny-z-lozkiem-hastens.html