O Nas

Investment Trading Consulting Spółka z o.o. założona w 1989 roku jest generalnym dystrybutorem marki Hästens w Polsce.

W czerwcu 2008 roku firma Investment Trading Consulting otworzyła pierwszy salon firmowy Hästens mieszczący się w Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka w Warszawie.

Dalszy rozwój ... 

W 2009 roku powstał drugi salon firmowy Hästens w Gdańsku przy ulicy Grunwaldzkiej 569, który w lipcu 2015 roku został przeniesiony do Sopotu na Al. Niepodległości 940. W marcu 2016 roku powstał trzeci salon firmowy Hästens w Poznaniu przy ulicy Głogowskiej 265A. Na początku marca 2017 roku otworzyliśmy drugi salon Hästens w Warszawie, przy ulicy Puławskiej 523. Docelowo ITC zamierza otworzyć 8 salonów firmowych Hästens mieszczących się w największych miastach w Polsce. 

 
Zapraszamy do salonów oraz życzymy udanych snów.....

Wstąp do świata otaczającego piękna, wyrafinowanego w każdym szczególe, gdzie wszystko, tak wszystko jest możliwe. To właśnie świat Hästens - najbardziej komfortowych łóżek na świecie. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się czym jest zdrowy i bezpieczny sen oraz porozmawiać w miłej atmosferze z ekspertami ds. snu to zapraszamy serdecznie do salonów Hästens w Warszawie , Poznaniu i Sopocie.