Poduszki i kołdry

Poduszki i kołdry marki Hästens wykonane są z najlepszego gęsiego puchu z naturalnym systemem wymiany powietrza, który pozwala im oddychać. Uracz swoje ciało czystymi, naturalnymi materiałami w jakości premium.

Poduszki z pierza Hastens
STANDARDOWA MIĘKKA PODUSZKA EKOLOGICZNA

90% gęsiego puchu, 10% gęsich piór

STANDARDOWA ŚREDNIA PODUSZKA EKOLOGICZNA

70% gęsiego puchu, 30% gęsich piór

STANDARDOWA TWARDA PODUSZKA EKOLOGICZNA

50% gęsiego puchu, 50% gęsich piór

 

LUKSUSOWA MIĘKKA PODUSZKA EKOLOGICZNA

90% gęsiego puchu, 10% gęsich piór

LUKSUSOWA ŚREDNIA PODUSZKA EKOLOGICZNA

70% gęsiego puchu, 30% gęsich piór

LUKSUSOWA TWARDA PODUSZKA EKOLOGICZNA

50% gęsiego puchu, 50% gęsich piór

 

kołdry puchowe Hastens
LUKSUSOWA LETNIA KOŁDRA EKOLOGICZNA

90% gęsiego puchu, 10% gęsich piór

LUKSUSOWA CAŁOROCZNA KOŁDRA EKOLOGICZNA

90% gęsiego puchu, 10% gęsich piór

LUKSUSOWA ZIMOWA KOŁDRA EKOLOGICZNA

90% gęsiego puchu, 10% gęsich piór

 

kołdry i poduszki z puchu Hastens
PODRÓŻNA PODUSZKA MARKI HÄSTENS

Zabierz ze sobą kawałek domu, gdziekolwiek się wybierasz. Wypełnienie w postaci wysokiej jakości puchu sprawia, że poduszka ta jest zawsze świeża, zdrowa i wygodna, zapewnia lepszy sen podczas podróży.

Rozmiary: 39x39/58 cm

 

W 30% wypełniona gęsim puchem, a w 70% gęsimi piórami.

KOŁDRA PODRÓŻNA MARKI HÄSTENS

Rozmiary: 135x200 cm

W 100% wypełniona gęsim puchem.

  • Kratka niebieska

 

poduszki z puchu Hastens

Odpowiednia poduszka zapewni Ci cudowny sen. Odkryj naszą anatomiczną poduszkę z wyciąganym cylindrem, łagodzącym nacisk i podtrzymującym szyję w całkowicie naturalnej pozycji.

Do poduszki anatomicznej, która jest w 15% wypełniona gęsim puchem, a w 85% gęsimi piórami, dołączamy dwa cylindry łagodzące nacisk i jedną poszewkę w niebieską kratę.

Wypełnienie: 300 in3

Dostępne dodatkowe poszewki: Oryginalna kolekcja Satin Pure

DLACZEGO POTRZEBUJESZ KOŁDRY I PODUSZEK Z PUCHEM? DLACZEGO TAK WAŻNA JEST LICZBA SPLOTÓW?

Chodzi o miękkość, nośność, obieg powietrza i temperaturę. Każde łóżko marki Hästens zostało wykonane z materiałów naturalnych, które oddychają i umożliwiają obieg powietrza wokół całego ciała podczas snu. Twoje ciało potrzebuje pomocy przy regulacji temperatury, dzięki której będziesz się rzadziej budził. Nie ma najmniejszego sensu przykrywać się materiałem, który utrudni łóżku oddychanie. Dlatego nasze pościele, kołdry i poduszki produkowane są z materiałów, które bardziej uzupełniają doświadczenie snu niż je ograniczają.

ODPOWIEDNIA PODUSZKA I KOŁDRA ROBI RÓŻNICĘ

Poduszki i kołdry marki Hästens, wykonane z najwyższej jakości gęsiego puchu i małych piór, oddychają i zapewniają najlepszą izolację w całkowicie naturalnym środowisku. Nasze badania wykazują, że nieważne jak dobrze Twoje łóżko oddycha – nieodpowiednie kołdry czy poduszki mogą utrudniać obieg powietrza wokół ciała. Twoja poduszka i kołdra odgrywają istotną rolę w zapewnieniu Ci spokojnego snu. Powinieneś wybrać poduszkę, dzięki której kręgosłup i szyja będą ułożone w anatomicznie naturalnej pozycji, kiedy śpisz.

NAJCZYSTSZY PUCH

W roku 1926 firma Hästens zaczęła udoskonalać swoje poduszki i kołdry, wypełniając je najlepszymi rodzajami puchu i piór z gęsi i kaczek – żadnych syntetyków, tylko czyste, naturalne wypełnienie. Puch izoluje i utrzymuje ciepło Twojego ciała. Jednocześnie umożliwia odparowywanie wilgoci i stanowi delikatne podparcie. Kaczki i gęsi bardzo dobrze sobie radzą, nosząc te same „ubrania” zimą i latem. Skorzystasz i Ty, kiedy będziesz spał na poduszkach i pod kołdrami marki Hästens, które wypełnione są czystym puchem i czystymi piórami.

BEZ POTU

Abyś w pełni cieszył się niesamowitymi właściwościami puchu, zawsze sprawdzamy, czy tkanina na kołdry i poduszki spełnia wysokie standardy i jest zgodna z naszymi unikalnymi specyfikacjami. Tkanina ta jest wytrzymała, lekka, puchoszczelna i w 100% bawełniana.

Wszystkie nasze tkaniny i pościele wykonane są z cienkich nici, które umożliwiają obieg powietrza i pozwalają puchowi oddychać. Z czasem nauczyliśmy się, że liczba splotów wyznacza cienką granicę między wystawnym komfortem a brakiem obiegu powietrza. Chcesz miękkości, nie izolacji. U nas w Hästens wybieramy tkaniny, które łączą w sobie wytrzymałość i zwiewność, aby wzbogacić doświadczenie snu lekkiego jak piórko. Optymalna liczba splotów w określonym materiale bez pogarszania przepuszczalności powietrza – to prawdziwie luksusowa pościel.

Uważaj na produkty z puchu gorszej jakości, często spryskiwane klejopodobnym uszczelniaczem, który ma zapobiec wylatywaniu puchu – utrudnia obieg powietrza.

Jeżeli pocisz się pod kołdrą puchową, prawdopodobnie dzieje się tak dlatego, że została spryskana klejem, a łóżko wykonane jest z materiału syntetycznego, ewentualnie w Twojej sypialni jest po prostu za ciepło (zalecana temperatura 14–18°C).

SAN PRO CARE®

Materiały marki Hästens obrabiane są środkiem San Pro Care®, dzięki czemu wchłaniają wilgoć pięć razy szybciej i uwalniają ją dwa razy szybciej niż materiały konwencjonalne.

CERTYFIKACJA TRAUMPASS

Spełniamy najbardziej surowe normy etyczne, szanujemy prawa człowieka i zwierząt oraz kształtujemy świadomość ekologiczną. Współpracujemy tylko z dostawcami, którzy dbają o jakość w takim samym stopniu, co my. Dokładnie sprawdzamy, czy wszyscy dostawcy spełniają nasze surowe wymagania. Żadne gęsi ani kaczki nie są pozyskiwane tylko dla puchu. Wszystkie zwierzęta przeznaczone są na mięso, a puch jest tylko produktem ubocznym. Cała nasza kolekcja wyrobów puchowych posiada certyfikację Traumpass, co gwarantuje najwyższą jakość oraz identyfikowalność puchu i piór pozyskiwanych w sposób humanitarny. W pełni naturalna kolekcja jest certyfikowana zgodnie z normami Oeko-Tex, Traumpass i No Mite.