Materace wierzchnie

Materace wierzchnie marki Hästens grają istotną rolę w zapewnieniu higienicznego, świeżego i zdrowego snu. Nasze materace wierzchnie, wykonane są z materiałów naturalnych. Oddychają, ogrzewając Cię w ciemną, zimową noc, a chłodząc latem. Materac wierzchni poprawia nie tylko komfort i tworzy klimat odpowiedni do snu, ale też wydłuża żywotność Twojego łóżka, stanowiąc integralną część doświadczenia snu w łóżkach marki Hästens. Pierwszy materac wierzchni został zaprojektowany na początku XX w. Firma Hästens jest dumna z tego, że jako pierwszy na świecie producent zastosowała materac wierzchni na łóżkach kontynentalnych.

NAJWYŻSZY KOMFORT SNU

Jedna noc wystarczy, aby Twoja skóra doceniła naturalne, oddychające materiały, które nadają całkiem nowy wymiar komfortu i miękkości wszystkim łóżkom, bez względu na ich markę. Nasza oferta materacy wierzchnich obejmuje różne wymiary oraz kombinacje materiałów i kolorów.

WYBÓR SPOŚRÓD CZTERECH MODELI:

BJX Luxury, wypełniony kilkoma warstwami bawełny, wełny, moheru i końskiego włosia najwyższej jakości.

BJX, wypełniony bawełną, wełną i specjalnie dobranym końskim włosiem, zawiera najdłuższe i najmocniejsze włókna dla dodatkowej sprężystości.

BJ, wypełniony bawełną, wełną i miękkim, sprężystym i elastycznym końskim włosiem doskonałej jakości.

BV, wypełniony gęstą, miękką bawełną i wełną.

Wszystkie modele oddychają i zapewniają Ci sen w przewiewnym i suchym środowisku w optymalnej temperaturze. W celu uzyskania maksymalnego komfortu zalecamy wymianę materaca wierzchniego co 5–7 lat i stosowanie bawełnianego ochraniacza, który zapewni świeżość materacowi.

MATERAC TM

Z szacunku do naszego szwedzkiego dziedzictwa w dalszym ciągu produkujemy materace TM, stanowiące masywną podstawę. Materace wypełnione są prawdziwym końskim włosiem i bawełną. Końskie włosie po środku tworzy przewiewną poduszkę z milionów sprężystych spirali. Po obydwu stronach końskiego włosia spoczywa warstwa czystej bawełny i wełny. Materace TM są w całości wypełniane, zszywane i tuftowane ręcznie za pomocą technik, które nie zmieniły się od zeszłego wieku.

Wybierz A-luksusowe końskie włosie lub J-końskie włosie. Dostępne są dwie wysokości: 4 cm (TM4) i 8 cm (TM8).